"Ні Центральна виборча комісія, ні Національна поліція України не зареєструвала системних правопорушень", - повідомив він.
Зазначено, це вперше, коли на виборах інформація про порушення оперативно надавалась правоохоронцям і вони могли швидко зреагувати, аби не допустити системних правопорушень.
"Всі дільниці відкрилися вчасно, за винятком декількох дільниць. Затримували відкриття через відсутність виборчих бюлетенів, кільканадцять дільниць відкрились із запізненням через переведення часу, деякі не справились із ранковим засіданням", - прозвітував Радченко.
Він наголосив, що належно працювали ті виборці дільниці, які були спеціально утворені в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Водночас він зазначив, що деякі військовослужбовці не змогли зробити всій вибір, адже перебували в опорних пунктах на передовій.
Щодо вчасного закриття виборчих дільниць, то по всій території України всі виборчі дільниці закрились вчасно, а от щодо закордонних, то у Польщі та Німеччині вони зачинились із запізненням через великі черги.
До слова, ЦВК вже почала підрахунок голосів.
Нагадаємо, серед найбільш суттєвих правопорушень 31 березня у день виборів президента України спостерігачі від Комітету виборців України зафіксували: порушення роботи членів виборчих дільничних комісій, незаконна агітація, фотографування заповнених виборчих бюлетенів та проблеми зі списками виборців.
Як повідомляв УНН, станом на 20:00 дня виборів, 31 березня, до поліції надійшло 1927 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, за 31 фактами розпочато кримінальні провадження.