Деталі
Такі дослідження можна зробити в рамках проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". Проект є регіональним, і реалізується спільно із Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Дослідження на вміст холестерину в крові проводяться серед окремих вікових груп населення області, у Центрах первинної медико-санітарної допомоги, розповіли в облдержадміністрації.
Крім того, вінницькі медики пропагують здорове харчування.
Через соціальну мережу FB, офіційний сайт облдержадміністрації, друковані ЗМІ.
"Про зв'язок між споживанням червоного м'яса та розвитком колоректального раку, раку підшлункової залози та простати було опубліковано інформацію на офіційному сайті та на сторінці в FB ", - додали в ОДА.
До теми
При COVID-19 підвищується ризик збільшення в’язкості крові та закупорки судин, саме тому важливо звертати увагу на продукти харчування, а також регулярно вимірювати рівень холестерину.
Відмовитися краще від ковбас, копченостей і свинини.
Загалом червоне м’ясо вважається продуктом, який слід вживати з обережністю.
МОЗ України рекомендує обмежити вживання червоного м’яса до 500 грамів на тиждень.
Всесвітня організація охорони здоров’я, тим часом повідомляє про дані, які встановлюють зв’язок між споживанням червоного м’яса і розвитком колоректального раку, раку підшлункової залози і простати. У багатьох країнах світу органи охорони здоров’я рекомендують обмежити вживання в їжу м’ясної продукції і червоного м’яса, оскільки з ними пов’язаний підвищений ризик смерті від хвороб серця, діабету та інших захворювань.
Червоне м’ясо — всі види м’яса (м’язової тканини) ссавців, включаючи яловичину, телятину, свинину, ягнятину, баранину, конину і козлятину.