Щорічно ВЕФ у Давосі збирає людей, які володіють ресурсами, впливом, інвестиціями. Тому активні спільноти з усього світу використовують цю можливість, щоб привернути увагу до своїх ініціатив, пояснив він.
"Україні, як країні з безліччю можливостей в агросфері, просто необхідно бути активною в Давосі. Agrohub на своїй дискусійній панелі щодо агроінновацій буде вирішувати два головних завдання.
Перше - залучення інвестицій для розвитку українських агростартапів як інвестиційних фондів, так і іноземних агрокомпаній. Друге - залучення в Україну інноваторів з усього світу, щоб пропонувати їхні рішення вітчизняним агровиробникам", - сказав він.
Уже сьогодні на панель "Як технології та інновації змінюють український агробізнес" зареєструвалося 200 осіб. А це в 4 рази більше, ніж може вмістити зал, повідомив А.Ліссітса.
Завдяки цій дискусійній панелі український агробізнес зможе пролобіювати інтереси не лише своєї галузі, а й країни в цілому, упевнений він.
"У 2017 році Україна експортувала агропродуктів і послуг на 18 мільярдів доларів, але в цій сумі 95% - сировина. Прийшов час сконцентруватися на створенні доданої вартості в агровиробництві, в тому числі за рахунок працюючих технологій", - підкреслив А.Ліссітса.
Нагадаємо, дискусійна панель з питань українського агробізнесу відбудеться у Давосі 23 січня. Мета заходу - привернути увагу світових гравців до України, представити можливості українського агробізнесу і ввести Україну до пулу світових інноваторів. Серед спікерів заявлений голова правління МХП (ПАТ "Миронівський хлібопродукт") Юрій Косюк.