Деталі
Шайдулін і Тарпан спільно відвідували всесвітню виставку EXPO-2020 в Дубай, а потім, у квітні поточного року, вирушили в турне до Папуа Нової Гвінеї, нібито як першовідкривачі туризму цієї країни.
Вказується, що Шайдуллін та Тарпан після відвідин павільйону Папуа Нової Гвінеї на EXPO-2020 "були вражені зображеннями та відео країни".
Їх туристичне турне до Океанії тривало 10 днів. Про поїздку активно писали як іноземні ЗМІ, так й офіційна інстаграм-сторінка країни. Шпальти видань наголошують - "українець та росіянин прилетіли до Папуа Нової Гвінеї з метою туризму".
Цитата
“Рамілю (громадянин рф і бізнес-партнер Тарпана - ред.), який тепер називає себе Мангі Тарі, здається, подобається все, з чим він стикається, до прикладу, прикраси, маски та артефакти, які він зацікавлений повернути в Дубай”, - йдеться у виданні Postcourier.
Додамо
Руслан Тарпан ще з 2017 року розшукується в Україні, а в 2021 його оголосили у міждержавний розшук. Ба більше - прокуратура займається підготовкою документів для його екстрадиції в Україну, однак це не заважає одеському бізнесмену проживати в ОАЕ та навіть літати в інші країни.
Наразі Тарпану обрана міра запобіжного заходу у вигляді заочного тримання під вартою (через махінації на “Глибоководному випуску”).
При цьому, низка нардепів та експертів вважають, що Тарпана окрім корупційних правопорушень може бути причетним до колаборантської діяльності проти України, адже давно має бізнес-зв’язки з росією.
У Мінекономіки, зокрема, заявили, що вивчають компанії Тарпана у межах підготовки списку активів, що підлягають відчуженню на користь України.
А все через те, що одеські компанії (такі як “Гранд Отель”, “Компас Проект” та “Квартал Руссова”), які за даними реєстрів, прямо чи опосередковано належать Руслану Тарпану, контролюються з росії, бо мають у своєму складі бенефіціара та учасника з паспортом країни-агресора Раміля Шайдулліна.