"Суд ухвалив накласти арешт на майно (вказане в ухвалі – ред.) із забороною розпоряджатись та відчужувати його, належному на праві приватної власності наступним суб'єктам господарювання", - йдеться у рішенні суду.
Мова йде про такі компанії та їх арештоване майно:
- ТОВ "Скорзонера" (11 земельних ділянок за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, с. Поляниця; паркінг площею 29 799,9 кв.м, за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, с. Поляниця, ділянка Щивки, будинок 3/2);
- ТОВ "Арт — Лаб Груп" (земельна ділянка за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, с.Поляниця);
- ТОВ "Тех — Трейд — Інвест" (магазин площею 39,80, за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, с. Поляниця);
- ТОВ "Гаджибей" (8 земельних ділянок за адресою Одеська область, Овідіопольський район, Дальницька сільська рада, масив "Золотий берег");
- ТОВ "Приватофис" (144 приміщення, будівлі в Криму, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Запорізькій, Львівській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях);
- ТОВ "Істейт-Сервіс" (3 приміщення у Волинській області);
- ТОВ "Спектрум-Енерго" (3 приміщення в Донецькій, Харківській, Хмельницькій областях);
- ТОВ "Перспектива-Інвестмент" (23 квартири, приміщення в м. Дніпро);
- ПАТ "Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат" (2 тепловози);
- ПАТ "Нікопольський завод феросплавів" (69 платформ, тепловозів, електровозів, цистерн).
Нагадаємо, на початку лютого Печерський районний суд міста Києва наклав арешт на майно ПАТ "Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат", ПАТ "Нікопольський завод феросплавів", ПАТ "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат", ПАТ "Дніпроазот" та інших підприємств, підконтрольних колишнім власникам ПриватБанку.
Нагадаємо, Високий суд Лондона ухвалив рішення, відповідно до якого ПриватБанку було відмовлено у розгляді позову до колишніх власників банку.
За даними ПриватБанку, суддя визнав, що банк став жертвою масштабних шахрайських дій, - на суму приблизно від 329 млн дол. до 1,2 млрд дол., але дійшов висновку, що Англійський суд не має юрисдикції для розгляду позову банку проти його колишніх акціонерів.
Але суд дозволив оскаржити це рішення.
Високий суд Лондона з 25 по 31 липня 2018 року провів низку слухань за позовом ПриватБанку до колишніх власників фінансової установи з приводу організації шахрайських схем із виведенням коштів на суму 1,9 млрд дол.