За інформацією прокуратури, у 2003 році між приватною структурою та Київською міською санітарно-епідеміологічною станцією було укладено договір про пайове інвестування будівництва нового об’єкту, а саме лабораторного комплексу.
Однак, як зазначається, всупереч умов договору, за яким комплекс мав перейти до комунальної власності, товариство в межах процедури банкрутства подало до суду клопотання про визнання за ним права власності на це майно.
У зв’язку з цим столична прокуратура оскаржила такі незаконні дії товариства у суді. За результатом тривалого розгляду справи судами різних інстанцій прокуратура Києва домоглася визнання права власності на лабораторний корпус за територіальною громадою.
За інформацією прес-служби прокуратури, на сьогодні до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено запис щодо права власності столичної громади на вказані приміщення.
Як повідомляв УНН, у період з 24 по 30 січня працівники прокуратури повернули або припинили незаконне використання 18 212 гектар державної землі загальною вартістю понад 42 млн гривень.