"Ми співпрацюємо не тільки з названими вами організаціями (ООН, ОБСЄ - ред.), ми співпрацюємо з усіма міжнародними організаціями, міжнародними партнерами, які так чи інакше знаходяться в Україні", - сказав Кориневич.
Він розповів, що вчора представництво проводило засідання робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, комісії з питань правової реформи, до якого завітало досить багато міжнародних колег, які "хочуть сприяти роботі і допомогти".
"Міжнародна моніторингова місія ООН з прав людини, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ, ми постійно зустрічаємось, надсилаємо їм наші аналітичні матеріали для врахування. Ми спілкуємось і абсолютно підтримуємо ту позицію, яка висловлювалась державою неодноразово, що моніторингові місії міжнародних організацій повинні мати право доступу до тимчасово окупованих територій. Це абсолютно треба робити. Питання тут лише в тому, що держава-окупант не дозволяє їм це робити... Міжнародне співтовариство має побачити те, що відбувається в Криму, зайти в хату до родини чергового політв’язня, поспілкуватись з його родиною, побачити не тільки те, що держава-окупант покаже, а й реальний стан речей", - додав представник Президента.
Як повідомлялося раніше, Україна внесе до ООН нову резолюцію щодо Криму.