Деталі
Так, у Сочі з ранку, за повідомленнями, увімкнули сирени, а місто почало затоплювати. За повідомленнями місцевого гідрометцентру, дощі продовжаться до 15 години 5 липня.
Гірська річка Хорота, яке протікає кукрортним містом, вийшла з берегів. Жителів і туристів просять зібрати речі на випадок НС.
Через дощі також відзначається критичний підйом рівня річки Мацеста.
Також повідомляється, що у Сочі затопило перший поверх міської лікарні. Авто зносить потоками води, а катамарани - змиває у море.
При цьому повідомляється, що чотири літаки змушені були скасувати посадку в Сочі і піти на запасні аеродроми через складні метеоумови 5 липня. Йдеться про рейси з Москви, Челябінська, Пермі і Уфи.
Як пише 74.ru, через наслідки стихії в Сочі одна людина загинула і двоє постраждали - під час зливи на них впало дерево.
За повідомленнями, місячна норма опадів випала в місті за неділю і в ніч на понеділок.
Що було раніше
Це сталося після того, як потужні зливи накрили низку міст в окупованому Криму. Так, негода пройшлась сходом Криму і накрила Ялту і Севастополь. Вулиці і підземні переходи Ялти були затоплені. Сильні зливи викликали повені. Через зливу затопило Керч, людей евакуювали з будинків, вулицями розлилися ріки. Постраждали Феодосія, Ленінський і Кіровський райони, частково було відключено світло, зв'язок і інтернет.
Українські метеорологи повідомляли, що, за попередньою інформацією, 18 червня на метеорологічній станції Ай-Петрі було зафіксовано рекордну за добу кількість опадів – 295 мм, що дорівнює трьом місячним нормам. Це на 17 мм більше за попередній кліматичний рекорд України, відмічений 2 вересня 1991 року на метеомайданчику Карадазької науково-дослідної геофізичної обсерваторії. Тоді випало 278 мм опадів.