Деталі
Так, на сайті OLX мінімальна ціна символічної марки сягає 1250 гривень за одну штуку. Цілий лист, у якому налічується шість штук, коштує від 4 до 5 тисяч гривень.
На платформі eBay ціни лише за одну марку сягають понад тисячу доларів.
Її стандартна ціна в Україні становить від 23 до 48 гривень за лист. Варто додати, що багато оголошень вже неактивні. Напевно, марка з історичним написом, викликала ажіотаж, та користувачі готові купувати навіть за такі гроші.
Зазначимо, що з моменту запуску поштової марки Укрпоштою минуло вже 6 днів. За шість днів було продано майже пів мільйона марок. Тираж становить 1 млн екземплярів.
Поштовий оператор заявив, що додруковувати його не збираються, тому кожна марка збереже історичну цінність.
Марки з російським кораблем вже з'явилися в усіх обласних центрах України, окрім Херсонської, Донецької та Луганської областей і Криму (для них залишено резерв).
Контекст
Автором фрази: “Рускій воєнний корабль, іді на х*й” став прикордонник Роман Грибов. Коли 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, крейсер "Москва" і патрульний корабель “Васілій Биков” під час битви за острів Зміїний вимагали від українських прикордонників і військових здатися у полон.
Під час закликів орки називали себе «російським військовим кораблем» і погрожували завдати по Зміїному «ракетно-бомбового удару». На що українські захисники надали достойну відповідь, яка стала символом українського спротиву у війні з росією.
1 березня Укрпошта оголосила конкурс на створення нової української поштової марки “Рускій воєнний корабль, іди на*уй!”.
На конкурс надійшло понад 500 ескізів, з яких обрали 20. Ці роботи відповідали філателістичним критеріям.
Голосування проходило у Facebook Укрпошти. Переможцем конкурсу став ескіз №3, автор якого є український художник Борис Грох.
Автор легендарної фрази Роман Грибов повернувся з полону 29 березня. Він отримав нагороду «За заслуги перед Черкащиною».
Друга серія історії з російським корбалем сталася 14 квітня. Українські протикорабельні ракети “Нептун” вдарили по російському крейсеру "москва", який гарно пішов на дно Чорного моря, та після війни стане ще одним місцем для дайвінгу.