У Православній церкві України зазначили, що: “Помісних Церквах, які раніше зіткнулися з викликом епідемії, було рекомендовано вживати низку заходів”.
До цих заходів у ПЦУ віднесли: “посилити заходи протиепідемічної безпеки у храмах, використовувати засоби дезінфекції, зокрема для підтримання чистоти ікон та інших святинь; на час пандемії, а особливо у разі наявності підвищеної небезпеки у конкретних місцевостях, достатнім виявом шанування святинь (Хреста, ікон, святих мощей) може бути поклоніння/поклон перед ними, без цілування; зазначене також може застосовуватися до особистих вітань та вияву пошани між членами Церкви, зокрема між священнослужителями і мирянами під час подання благословення; тимчасово не переносити святині (святі мощі, шановані ікони) з місць їхнього постійного збереження; використання для запивки після прийняття Причастя одноразових стаканів або споживання лише антидору”.
У коментарі глави УГКЦ митрополита Святослава (Шевчука) та пресслужби церкви вказано: “Що стосується участі в богослужіннях, Блаженніший Святослав передусім заохочує всіх дотримуватися правил особистої гігієни в храмах. У цей період може бути оправданим не торкатися і не цілувати ікон. Крім цього, “вимагаємо в наших церквах посилити заходи протиепідемічної безпеки, щоби наші храми були завжди чистим і безпечним місцем для особистої та спільної молитви”.
Головний муфтій мусульман України Саїд Ісмагілов зазначив у Facebook: “зробити все, щоб не ширилось захворювання та водночас не поширювати інформації, що може налякати жителів та викликати паніку. Нагадуємо, що через загрозу поширення коронавірусу COVID-19, з’явився наказ Кабінету міністрів України про впровадження карантину на період з 12 березня по 3 квітня, заборону відвідування учнями навчальних закладів (шкіл, університетів тощо), та проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 людей. Нагадуємо мусульманам, що Іслам не забороняє впровадження таких вимушених заходів. Ісламські богослови назвали одну з поважних причин, з якої не проводять джума-намаз — це хвороба або страх за себе та свою сім’ю”.