Видання на двох смугах надрукувало добірку матеріалів з іменами тих, кому були адресовані послання, і коротким змістом. Цю публікацію газета забезпечила заголовком “Всі люди, місця і речі, щодо яких Дональд Трамп виступив з образами з моменту обрання на пост президента США”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступник голови ФБР Маккейб йде у відставку
Найбільше число жорстких коментарів президента, як випливає з цієї публікації, довелося на адресу американських засобів масової інформації. Для їх характеристики він вживав такі терміни, як “безчесні”, “брехливі”, “дуже корумповані”, “несправедливі”, “практично завжди негативні”, “неточні”, “злісні”, “сповнені конспірологічними теоріями і сліпою ненавистю”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп розповів про процес написання постів в своєму Twitter
Окремих яскравих епітетів удостоїлися телекомпанії. CBS Трамп назвав “брехливими новинами” і “ворогом американського народу”, CNN — “тими, хто користується найменшою довірою серед ЗМІ” і “сміттєвої журналістикою”, NBC — “більш безчесної, ніж навіть CNN” і “упередженою”. Газету The New York Times президент називав “провальною”, “слабкою і неефективною”, “посміховиськом” і “ворогом американського народу”, а соціальну мережу Facebook — “завжди антитрампівською”.
При характеристиці свого колишнього суперника — кандидата на пост президента США від Демократичної партії Хілларі Клінтон — Трамп, як випливає з публікації, неодноразово використовував термін “криводушна Хілларі”, колишнього президента США Барака Обаму називав “слабаком”, а угоду щодо ядерної програми Ірану — " жахливою“.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хілларі Клінтон зачитала на “Греммі” уривок з книги про Трампа
Дісталося і скандальній книзі “Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа” американського журналіста Майкла Вулфа, яка з’явилася у продажу на початку січня: Трамп відгукнувся про неї як про “брехливу” і “нудну”. Розслідування приписуваного Москві втручання у вибори в США, які ведуть спецпрокурор Роберт Мюллер і кілька комітетів Конгресу, він назвав “найбільшим полюванням на відьом в американській історії”.