Деталі
Туманність "Тарантул", розташована на відстані 161 000 світлових років від Землі в галактиці Велика Магелланова Хмара, є «найбільшою та найяскравішою областю зіркоутворення в Місцевій групі, галактик, найближчих до нашого Чумацького Шляху», за даними NASA.
Камера ближнього інфрачервоного діапазону телескопа, допомогла дослідникам побачити туманність «у новому світлі, зокрема десятки тисяч небачених раніше молодих зірок, які були оповиті космічним пилом».
Спостереження через інший інструмент James Webb, який виявляє довші інфрачервоні хвилі і, отже, проникає крізь частинки пилу в туманності, виявив «раніше невидиме космічне середовище».
Туманність "Тарантул" довгий час була в центрі уваги астрономів, які вивчають зіркоутворення, тому що її хімічний склад аналогічний хімічному складу гігантських областей зіркоутворення Всесвіту, коли космосу було лише мільярд років, а зіркоутворення тільки починалося.
Оскільки області зіркоутворення в нашій галактиці не виробляють зірки з тією ж швидкістю, що і Туманність "Тарантул", і мають інший хімічний склад, "Тарантул" є найближчим прикладом того, що відбувалося у Всесвіті, коли він зароджувався.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телескоп James Webb вперше зробив знімок екзопланети поза Сонячною системою