За словами заступника міністра, є три напрямки фінансування: на "Удосконалення надання соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення" - в загальний фонд держбюджету України, було отримано 125 млн дол. На підтримку адміністрування соціальних виплат і соцпослуг і на розвиток сімейних форм опіки дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування - через Мінсоцполітики й Український фонд соціальних інвестицій — понад 23 мільйони доларів, з них на сьогодні використано 22,5 мільйона доларів; з них 2 мільйони 690 тисяч доларів — на підтримку розвитку сімейних форм опіки.
"Міжнародні партнери, які наповнюють цей фонд, відгукуються про його роботу добре. Але нас цікавить дотримання законодавства та ефективність використання коштів, які потрібно буде повертати. Ми це розуміємо. Проте знаємо, що кошти ззовні допомагають прискорити процес і швидше здійснити необхідні зміни в країні", — зазначає заступник міністра.
На його думку, головне, що передбачає проект, — створення єдиного реєстру всіх отримувачів пільг.
"Перший етап, написання програмного забезпечення, практично завершено. Нині аналізуємо — на якому воно рівні. Для мене як для голови тендерного комітету дуже важливо, щоб усі процедури були максимально відкритими і прозорими. Це ще одна складова нашої команди. Щоб забезпечити цю прозорість і об'єктивність, на недавньому засіданні було анульовано два торги, пов'язані з закупівлею IT-техніки. Для того щоб переглянути завдання та ціноутворення", — каже Коваль.
Нагадаємо, Міністерство соціальної політики перегляне вміст "пакунка малюка".