За її словами, кияни хочуть чесного і досвідченого управлінця, а натомість голосують за відомі особистості.
“Я розмовляла з абсолютно незнайомими людьми: перехожими в парках і на вулиці. І в результаті цих бесід виявила цікаву закономірність: з одного боку всі говорять, що, в першу чергу, людина на цій посаді має бути чесним і досвідченим управлінцем-професіоналом, а не просто „обличчям з екрану“: відомим спортсменом, шоу-меном або ведучим. Але голосують в основному за особистості відомі, пізнавані, багато з яких не мають досвіду в управлінні та побудові систем, або в їх передвиборну кампанію хтось вніс величезні гроші (подивіться, весь Київ заклеєний бордами — а це мільйони гривень). Але тоді виникає питання: як бути чесним? Треба ж повертати комусь вкладені в передвиборчу кампанію кошти”, — сказала Гранцева.
Вона зазначила, що дуже сподівається на те, що кияни зроблять правильний вибір і не втратять ще п’ять важливих років.
“У моєму випадку я не відома ведуча або співачка, мене не фінансують олігархи, і в разі моєї перемоги, я буду винна тільки киянам. У мене є досвід в побудові системи управління, формуванні команд під конкретні завдання і проекти, професіоналізм і розуміння як домогтися потрібних нам, киянам, результатів”, — сказала Гранцева.
Вона також нагадала, що обираючи управлінця столиці, кияни делегують йому 3 млрд доларів щорічного бюджету.
“Задумайтеся про те, що мер — це не політична посада, і на виборчих дільницях ви будете віддавати не просто свій голос — ви будете делегувати 3 млрд доларів управлінцю, який повинен забезпечити вирішення господарських проблем і життєдіяльність величезного мегаполісу. Кому ви захочете довірити майбутнє свого будинку: хорошому хлопцеві, відомій особистості або професійному управлінцю?”, — підсумувала вона.