Також вони вважають, що автором статті може бути Закарі Фуентес, заступник глави адміністрації президента США. За словами джерел, він діяв під керівництвом Келлі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: The New York Times застерегла Мін'юст США проти пошуків автора анонімної статті
При цьому представник Білого дому заявив виданню, що це “неправда”, а Фуентес заперечує, що писав статтю. Трамп також не погодився з цією теорією. У той же час заступник голови адміністрації не є єдиним підозрюваним, тому помічники президента продовжують шукати автора статті.
У середу видання The New York Times опублікувала статтю, автором якої, за свідченням газети, є співробітник американської адміністрації високого рангу. Автор заявляє, що в керівництві уряду США діє “рух опору” Трампу, до якого належить і він сам. За його словами, “багато чиновників високого рангу” в адміністрації США “старанно працюють над тим, щоб не допустити реалізації частини його порядку денного і найгірших намірів”. Це рух, йдеться в статті, по суті саботує ті рішення Трампа, які вважає неправильними і шкідливими, у тому числі спроби налагодити відносини із Росією.
Коментуючи цей матеріал, газета Politico вказала, що, по суті, “всередині адміністрації піднято заколот”. Якщо всі викладені в статті відомості відповідають дійсності, то це означає, що президент Дональд Трамп, легітимно обраний народом США, “не контролює власну команду”, констатувала Politico.