Так, за даними прес-служби компанії, наразі вже зібрано 995 тис. 412 грн, а станом на 21 лютого по всій мережі АЗК WOG було продано 331 тис. 804 сердечка.
“Наша компанія вже не вперше проводить благодійну акцію "Дорога до серця“. І кожного разу українці вражають нас своєю небайдужістю до чужої біди. Кожного разу ми з радістю й трепотом у серці оголошуємо: "Акція завершена. Ви врятували тисячі дітей“. Не залиште маленькі серця напризволяще й цього разу! Частина коштів піде на обладнання саме для хворих та недоношений немовлят. Подаруйте їм сонце, подаруйте їм перше слово, дайте почути мамину колискову”, — повідомляють у компанії.
Окрім того, у WOG нагадали, що їх мета це зібрати 1 млн 120 тис. 776 грн, які використають на закупівлю життєво необхідного обладнання у лікарні, що найбільше його потребують, та, на жаль, не мають належного фінансування.
Нагадаємо, зібрані кошти підуть в Ковельський пологовий будинок, який потребує інкубатори для новонароджених. Наявність такого інкубатора допоможе захистити недоношених дітей і знизить рівень смертності немовлят. Вартість придбання інкубатора — 353 тис. 600 грн.
В акушерсько-гінекологічне відділення Ратнівської ЦРЛ буде придбано апарат “Неопуфф” для неінвазивної вентиляції легенів та сучасні фотолампи. Таке обладнання рятує життя дітям, впливає на подальший розвиток і рівень здоров’я, а також позбавляє від необхідності робити новонародженим пацієнтам переливання крові. Вартість апарату “Неопуфф” — 142 тис. 31 грн, двох фотолампа — 219 тис. 10 грн.
У відділення дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної терапії Дніпровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії необхідні шприцеві дозатори (загальною вартістю — 127 тис. 562 грн), які автоматично вводять ліки по міліграмам в організм дитини, чого не може зробити людина. Також необхідний пульсоксиметр (ціна — 67 тис. 158 грн), який стежить за показниками дитини і в разі небезпеки подає сигнал.
Частина зібраних під час акції коштів — 211 тис. 415 грн — піде на ремонт роликових насосів для апарату штучного кровообігу в Центр дитячої кардіології в Києві, де роблять найскладніші в країні операції на серці.