"Нам може знадобитися 11 років, щоб досягти показників 2017 року, але в цей момент ми будемо сильно відрізнятися від інших екосистем. У нас будуть мільйони, можливо, навіть мільярди користувачів, які використовуватимуть криптовалюту при купівлі товарів і послуг", - заявив Хоскінсон.
За словами творця Cardano, ключовий момент у розвитку індустрії - прихід інституційних інвесторів. Уолл-стріт вже давно шукає нові активи для інвестицій, а розробники цифрових грошей повинні представити великим гравцям продуману дорожню карту, щоб привернути їхню увагу, наголосив фахівець.
Як писав УНН, багато країн світу побоюються легалізації криптовалют. А в Америці біткоіни назвали "надризиковим активом".
Україна, тим часом, продовжує визначатися в питанні регулювання ринку криптовалют з точки зору законодавства.
У парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і недавно було прийнято рішення об'єднати їх в один документ.
Автором одного з законопроектів про криптовалюту є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (в минулому році його звільнили з посади голови фінансового комітету ВР). Його документ, правда, експерти Bitcoin Foundation назвали безглуздим і популістським.
Більш того, співавтором свого законопроекту про біткоїни Рибалка зробив цивільну дружину Анастасію Байбородіну. І цей вчинок колеги радикала по партії назвали як мінімум "неетичним".