“Коли інші вдавалися до насильницьких рішень, він (Байден) стверджував, що найкраща сила — це сила аргументу”, — прокоментував своє рішення британський політик.
За словами Брайанта, “зброя може зупинити серце, але вдало поставлені слова можуть змінити багато сердець, а багато сердець можуть змінити світ”.
На початку вересня 81 лауреат Нобелівської премії з хімії, медицині та фізиці заявив про підтримку кандидатури Байдена в президентських перегонах. Вчені у відкритому листі наголосили на важливості того, щоб обрані лідери приймали рішення, засновані на науці, особливо під час пандемії коронавірусу.
“Байден постійно демонстрував бажання прислухатися до фахівців, розуміння важливості міжнародного співробітництва в науково-дослідних розробках і повагу до вкладу іммігрантів в інтелектуальне життя нашої країни”, — відзначили вони.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп, Лукашенко і Путін отримали Шнобелівську премію за реакцію на COVID-19
Раніше на Нобелівську премію миру висунули чинного президента США, суперника Байдена на майбутніх виборах Дональда Трампа. За словами депутата норвезького парламенту Крістіана Тібрінг-Чьедде, саме адміністрація Трампа зіграла вирішальну роль у встановленні дипломатичних відносин між Ізраїлем і ОАЕ, сприяла зниженню ескалації в конфлікті між Індією і Пакистаном в Кашмірі, а також на Корейському півострові.