ukraina-obihrala-bosniiu-i-hertsehovynu-ta-vyishla-u-final-plei-of-vidboru-na-yevro-2024-z-futbolu

Україна обіграла Боснію і Герцеговину та вийшла у фінал плей-оф відбору на Євро-2024 з футболу

• 35145 переглядiв

Україна перемогла Боснію і Герцеговину з рахунком 2:1 і вийшла до фіналу плей-офф футбольного Євро-2024.

Збірна України з футболу обіграла Боснію і Герцеговину у плей-оф відбору на чемпіонат Європи 2024 року. Матч на стадіоні в боснійському місті Зениця завершився з рахунком 2:1, пише Суспільне.Спорт, передає УНН.

У першому таймі гравці діяли обережно та створили мінімум небезпечних моментів — не завдали жодного удару. У підсумку — 0:0 після 45 хвилин.

На 57-й хвилині Боснія зуміла вийти уперед.

Команда Реброва відігралась за п'ять хвилин до завершення основного часу: Роман Яремчук замкнув простріл Юхима Коноплі з правого флангу.

Ще через декілька хвилин Яремчук відзначився асистом: виконав подачу на Артема Довбика, який головою відправив м'яч у ворота. Цей гол стал вирішальним — перемога України з рахунком 2:1.

20.03.24, 23:59 • [views_0]