zhinocha-khokeyna-zbirna-bez-porazok-vistupila-u-kvalifikatsiyi-na-chs-2020

Жіноча хокейна збірна без поразок виступила у кваліфікації на ЧС-2020

• 9625 переглядiв

КИЇВ. 18 січня. УНН. Збірна України з хокею серед жінок здобула четверту перемогу в чотирьох матчах відбору на чемпіонат світу-2020, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

На заключну гру збірна України вийшла у ранзі переможця турніру. Але гра з аутсайдером не вийшла легкою. Спочатку періоду Єлізавета Рябкіна відкрила рахунок у матчі. Під кінець двадцяти хвилинки Діана Ковтун подвоїла рахунок. Але через хвилину вже Вікторія Ткаченко виймала шайбу з воріт.

В середині другого періоду спортсменки з Гонконгу зрівняли рахунок. Але паритет тримався недовго. Рівно через півхвилини Єлизавета Рябкіна закинула третю шайбу української команди. А до кінця періоду “жовто-блакитні” ще двічі відзначилися закинутими шайбами. Юлія Добровольська та Інна Козуб довели рахунок до 5:2.

Додамо, що українська жіноча збірна на цьому турнірі виграла всі свої чотири гри та посіла перше місце серед п’яти команд. Таким чином наступного року українські дівчата будуть грати на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІІВ.