yuventus-perervav-27-matchevu-bezprograshnu-seriyu-milanu

"Ювентус" перервав 27-матчеву безпрограшну серію "Мілану"

• 15543 переглядiв

КИЇВ. 7 січня. УНН. ФК "Мілан" на "Джузеппе Меацца" приймав "Ювентус" у центральному поєдинку 16 туру Серії А, передає УНН.

Федеріко Кьєза відкрив рахунок в середині першого тайму після ефектної передачі п'ятою Дібали. Проте під перерву "россонері" відзначилися завдяки удару в один дотик у верхній кут воріт Калабрії (1:1).

На 62 хвилині Кьєза оформив точний удар у нижній протилежний кут воріт, а на 76 хвилині Маккені поставив крапку у грі – 1:3.

Зауважимо, що "Мілан" не зміг продовжити свою безпрограшну серію в чемпіонаті, яка тривала з 8 березня минулого року і налічувала 27 матчів. Завдяки поразці "Інтера" "россонері" залишилися на вершині турнірної таблиці – 37, а туринці повернулися у зону Ліги чемпіонів – 30 пунктів.