yuniorska-zbirna-ukrayini-viletila-z-elitnogo-divizionu-khokeynogo-chs

Юніорська збірна України вилетіла з дивізіону IA

• 7534 переглядiв

КИЇВ. 22 квітня. УНН. У французькому Греноблі відбувся заключний тур юніорського чемпіонату світу в Дивізіоні 1А в якому взяла участь збірна України U-18 та однолітки з Данії, повідомляє УНН з посиланням на ФХУ.

Уже в першому періоді норвежці відкрили рахунок завдяки результативним діям Сендер Фроберга, який влучив у ворота українців на 10-й хвилині матчу. На початку другої двадцятихвилинки нападник Святослав Тимченко з передачі Олексія Болотіна повернув статус-кво в поєдинку, проте під кінець другого періоду команда Норвегії знову вийшла вперед — гол в активі Філіпа Граната.

У вирішальному часовому відрізку на 42-й хвилині матчу Богдан Середницький з передачі Олексія Болотіна знову добув для українців шанс поборотися за збереження прописки в Дивізіоні IA і зрівняв рахунок у зустрічі.

Українським хокеїстам вдавалося весь період стримувати суперників, але на останніх секундах гри Маттіас Бренне Хальворсен таки зумів вразити ворота Назарія Сушака і вирвати перемогу для своєї команди в основний час — 3:2.

Таким чином підопічні Олега Тимченко зазнали п’ятої поразки на світовій першості, і в наступному сезоні будуть виступати в другому за силі — Дивізіоні ІВ.

Нагадаємо, що жіноча збірна України з хокею без поразок провела виступ в кваліфікації до ЧС-2020.