visim-pilotiv-ne-finishuvali-khemilton-triumfuvav-na-gran-pri-formuli-1-v-italiyi

Вісім пілотів не фінішували: Хемілтон тріумфував на Гран-прі “Формули-1” в Італії

• 12889 переглядiв

КИЇВ. 14 вересня. УНН. На автодромі в Муджелло відбувся дев’ятий етап сезону “Формули-1” — Гран-прі Тоскани (Італія), передає УНН з посиланням на сайт турніру.

На фініші Льюїс Хемілтон на 4,88 с обігнав партнера по "Мерседес" Валттері Боттас. Третє місце зайняв представник "Ред Булла" Александр Албон.

Пілот "Рено" Даніель Ріккардо фінішував четвертим. П’ята позиція у Серхіо Переса з "Рейсінг Пойнт". Мексиканець покине команду після закінчення поточного сезону.

Примітно, що після 14 кіл з гонки в результаті ряду аварій зійшли відразу сім болідів (не фінішували загалом вісім), включаючи одного з лідерів сезону Макса Ферстаппена з "Ред Булл", а гонку двічі зупиняли червоними прапорами через аварії.

За підсумками восьми етапів Хемілтон набрав 190 очок. На другій позиції загального заліку йде ще один пілот Боттас. Фінн поступається британцю 55 очками.

Зауважимо, у Кубку конструкторів "Мерседес" збільшив відрив від "Ред Булл" до 152 очок.