veres-stav-pershim-uchasnikom-chvertfinalu-kubku-ukrayini

"Верес" став першим учасником чвертьфіналу Кубку України

• 10596 переглядiв

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Матчем "Арсенал-Київ" – "Верес" з Рівного відкрилась програма поєдинків 1/8 фіналу Кубку України з футболу, передає кореспондент УНН.

Єдиний м'яч у першому таймі відбувся на 19 хвилині. Представнику Української Прем'єр-ліги вдався гол-красень – після верхового навісу м'яч був вибитий за межі штрафного, з першого дотику Євген Опанасенко завдав удару і м'яч потрапив у самісіньку "дев'ятку" воріт.

За 15 хвилин до кінця основного часу "Арсенал-Київ" зумів відзначити, але гол у виконанні Есеоли був не зарахований через положення поза грою. На 86 хвилині один із гравців "Вереса" ледь не зрізав м'яч у власні ворота – кіпер Бандура з труднощами перевів м'яч на кутовий.

Таким чином, рівняни втримали переможний результат 1:0, який надав їм путівку до чвертьфіналу змагань.

Додамо, що сьогодні, 25 жовтня, відбудуться ще сім баталій цього етапу Кубку України.

Як повідомляв УНН, 25 жовтня "Зоря" зустрінеться з "Шахтарем" в 1/8 Кубку України.