ukrayinska-zbirna-veteraniv-stala-triumfatorom-basketbolnogo-chye

Українська збірна ветеранів стала тріумфатором баскетбольного ЧЄ

• 8470 переглядiв

КИЇВ. 6 липня. УНН. Чоловіча команда ветеранів України з баскетболу у віковій категорії 70-ти років під керівництвом Володимира Карпухіна стала чемпіоном Європи, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Змагання відбувалися в іспанській Алтеї в якій українці виграли усі чотири матчі з чотирьох. Двічі перемогли литовську команду Вільнюс “Статибос Сеньоріал” (50:35 та 46:43) та двічі московську команду “Вольнік” (41:36 та 38:31).

У підсумку найрезультативнішим у “жовто-блакитній” команді став Володимир Мартинов — 9,3 очка за матч.

Крім того чемпіоном стала українська жіноча команда в віковій категорії 35+.

Срібні нагороди вибороли чоловіки та жінки в категорії 45+ та чоловіки в категорії 55+. Чоловіча збірна 40+ виборола бронзові медалі чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу з баскетболу 3×3 українська збірна виграла груповий етап, але вилетіла в 1/4 фіналу змагань.