ukrayinska-figuristka-triumfuvala-na-turniri-v-bilorusi

Українська фігуристка тріумфувала на турнірі в Білорусі

• 23868 переглядiв

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Українська фігуристка Анастасія Шаботова здобула перемогу в одиночному катанні юніорок на міжнародному турнірі "Ice Star", що завершився в столиці Білорусі. Про це інформує УНН з посиланням на сайт Федерації фігурного катання України.

13-річна спортсменка виграла обидві програми, набравши в сумі 174,76 балів.

У довільній композиції, як і в короткій, українка бездоганно, за винятком двох помарок на потрійному фліпі, виконала стрибковий контент, отримавши переконливі надбавки від суддів. Технічна оцінка Анастасії склала 65,09, а за компоненти вона отримала 50,94. Підсумкова сума, яку набрала наша спортсменка в довільній програмі — 116,03 балів.

Друге місце в загальному заліку посіла естонська фігуристка Ніна Петрокіна — 167,41, третє у росіянки Каміли Султанмагомедової — 166,65.

Ще п’ятеро українських фігуристок розташувалися на місцях з 14 по 20. Марина Жданович показала 14-й результат — 114,28, слідом за нею, на 15-му місці, йде Софія Голіченко — 114,27. Марія Андрійчук, яка після короткої програми була 11-ю, невдало виступила в довільній програмі і посіла загальне 17-е місце — 112,31. На 19-му місці Анна Ракович — 106,42, а замкнула “двадцятку” Ксенія Клименко — 104,89.

Зауважимо, що Шаботова — колишня російська спортсменка, яка виявила бажання виступати за Україну. Старти в Мінську стали першими її змаганнями під українським прапором.