ukrayina-zdobula-pershu-medal-u-vesluvanni-na-multisportivnomu-yevro-v-myunkheni

Україна здобула першу медаль у веслуванні на Мультиспортивному Євро в Мюнхені

• 163031 переглядiв

КИЇВ. 20 серпня. УНН. 25-річна українська спортсменка Людмила Лузан здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное на змаганнях Мультиспортивного Євро, які проходять в Мюнхені. Про це повідомляє УНН з посиланням на Суспільне спорт.

25-річна Лузан підходила до турніру після здобуття двох золотих нагород на чемпіонаті світу-2022. У канадському Галіфаксі українка тріумфувала в змаганнях у каное-одиночках на дистанціях у 500 і 1000 м.

Лузан захищала титул чемпіонки Європи на 500-метрівці, який здобула в Познані минулого року. На польських змаганнях українська веслувальниця також виграла "золото" на 500-метрівці у двійках та посіла друге місце в одиночній 200-метрівці.

В результаті Мультиспортивного Євро цього року, Лузан поступилася іспанці Корбері, яка випередила українку на півтори секунди. Подіум замкнула хорватська веслувальниця Ванеса Тот.

Веслування на байдарках та каное. ЧЄ-2022. Каное-одиночки, 500 м - жінки. Фінал

Марія Корбера (Іспанія) 2:03.586
Людмила Лузан (Україна) 2:05.096
Ванеса Тот (Хорватія) 2:06.682

Нагадаємо

На цих же змаганнях українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук посіла четверте місце у стрибках в довжину.