tsentroviy-len-stav-naykraschim-gravtsem-za-pidbirannyami-u-matchi-nba

Центровий Лень став найкращим гравцем за підбираннями у матчі НБА

• 12144 переглядiв

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Представник України в НБА Олексій Лень у складі "Фінікс Санс" провів домашню для клубу зустріч НБА із "Бруклін Нетс", передає кореспондент УНН.

У першій половині зустрічі Лень був нестримним на щитах, зібравши більше 10 підбирань. Також українець активно продемонстрував захисні навички, нагородивши супротивників двома блок-шотами. Українець провів на паркеті повну другу 12-хвилинку в якій допоміг аризонській команді зробити ривок 14:1.

У заключній чверті варто відзначити ефектно забитий м'яч з-під кільця українця з фолом від російського візаві Тимофія Мозгова.

Проте гра Леня не допомогла "Фініксу" уникнути поразки – 92:98.

Відзначимо, що за 24:36 хвилини проведені на майданчику українець здобув 7 очок (1/6 двоочкові, 5/7 штрафні) і став найкращим за кількістю підбирань у зустрічі – 14.Також представник "Санс" оформив передачу, перехоплення і 2 блок-шоти.

Додамо також, "Фінікс" з 4 звитягами при 7 поразках на 13 місці на Заході, "Бруклін" маж показник 4:6 – 11 місце у Східній конференції.