supernik-dinamo-po-lizi-yevropi-zavoyuvav-peremogu-u-gri-kubku-gretsiyi

Суперник "Динамо" по Лізі Європи завоював перемогу у грі Кубку Греції

• 6789 переглядiв

КИЇВ. 25 січня. УНН. У матчі-відповіді 1/8 фіналу розіграшу Кубка Греції “Олімпіакос” із Піреї, суперник “Динамо” по 1/16 фіналу Ліги Європи, приймав на власному полі “Ксанті”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “біло-синіх”.

Перший матч між командами завершився нульовою нічиєю, і підопічні Педру Мартинша взялися за справу з перших хвилин. Тривалий час пірейцям на вдавалося на домашньому стадіоні “Караїскакіс” розпечатати ворота гостей, аж поки на 29-й хвилині Поденсе не опинився перед воротами після розрізного пасу й не пробив точно в кут.

Після перерви Ахмед Хассан точним ударом із центру штрафного майданчика завершив комбінацію партнерів, розіграну у дотик, а згодом Поденсе оформив дубль, вдало зігравши на підбиранні. Усе, на що спромоглися футболісти “Ксанті”, — це відіграти один м’яч, реалізувавши пенальті (3:1).

В даному поєдинку “Олімпіакос” виступив в наступному поєднанні гравців: Жозе Са, Масурас, Цимікас, Гільєрме (Бухалакіс, 55), Мерія, Натхо, Поденсе (Сольдано, 64), Родерік, Торосидис, Фортуніс (Христодулопулос, 58), Ахмед Хассан.

Додамо, що 14-го лютого “Динамо” зіграє в гостях із “Олімпіакосом”, а 21-го — вдома.