stoyachi-ta-z-opleskami-nardepi-vidkrili-plenarne-zasidannya-privitannyam-zbirniy-ukrayini-z-futbolu

Стоячи та з оплесками: нардепи відкрили пленарне засідання привітанням збірній України з футболу

• 19615 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. Чергове пленарне засідання Верховної Ради сьогодні розпочалося з привітання збірній України з футболу, яка вчора отримала перемогу над збірною Швеції в 1/8 Євро-2020, передає кореспондент УНН.

На початку засідання голова ВР Дмитро Разумков у жартівливій манері натякнув на відсутність частини нардепів у сесійній залі через вчорашній футбол.

“Шановні колеги, готові реєструватися? Бачу, вчора був футбол... Прошу реєструватись... В залі зареєстрований 151 народний депутат. Пленарне засідання ВР оголошую відкритим”, — сказав Разумков, посміхаючись.

Далі він привітав усіх з перемогою збірної.

“По-перше, я хотів всіх привітати з перемогою. Подякувати нашим футболістам за вчорашній вечір — я думаю, вони його зробили всім”, — сказав спікер.

Нардепи зустріли ці слова стоячи, з оплесками та криками “Слава Україні!” — “Героям Слава!”.

Що було раніше

Збірна України перемогла шведську збірну у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 2:1 та переходить до чвертьфіналу.

У чвертьфіналі Україна зустрінеться зі збірною Англії, яка з рахунком 2:0 здолала німців. Матч відбудеться у Римі.

Після перемоги української збірної над шведами, визначилися всі пари 1/4 фіналу Євро-2020.

Артем Довбик побив рекорд, що раніше належав Мішелю Платіні — забитий ним у грі між збірними України та Швеції м’яч став найбільш пізнім за часом переможним голом на чемпіонаті Європи.