shist-propuschenikh-goliv-kolishniy-klub-malinovskogo-zaznav-porazki-v-lch

Шість пропущених голів: колишній клуб Маліновського зазнав поразки в ЛЧ

• 11406 переглядiв

КИЇВ. 18 вересня. УНН. У Зальцбургу відбувся найрезультативніший поєдинок нинішнього розіграшу групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, повідомляє УНН.

Однойменний клуб із Австрії вдома приймав чемпіона Бельгії “Генк”. У перші 45 хвилин австрійці відправили гостей в нокдаун — бельгійський клуб примудрився пропустити п’ять м’ячів і відповісти тільки одним.

По перерві “Зальцбург” дещо збавив оберти та забив одного разу. Натомість за “Генк” відзначився Самата — 6:2.

У складі переможців хет-трик оформив 19-річний нападник Ерлінг Брьот Холанд, також забивав Хван Хі Чхан, Собослаі та Ульмер.

Окрім того, австрійці завдали 28 ударів по воротам, 14 з яких відбулися по площині воріт.

Примітно, що минулого сезону завоювати чемпіонський титул Бельгії “Генку” допоміг український півзахисник Руслан Маліновський.