shakhtar-ne-zumiv-peremogti-klub-iz-tretoyi-nimetskoyi-bundesligi

"Шахтар" не зумів перемогти клуб із третьої німецької Бундесліги

• 8526 переглядiв

КИЇВ. 6 липня. УНН. Матчем з німецьким ФК "Юрдінгеном" донецький "Шахтар" відкрив програму контрольних матчів на зборі в Австрії, передає кореспондент УНН.

Відкрити рахунок "Шахтарю" вдалося на 63 хвилині. Маркос Антоніо точною, гострою передачею вивів на побачення з воротарем Бланко Лещука, який повернувся із оренди іспанської "Малаги". Аргентинський футболіст прокинув м'яч між ніг голкіперу.

Вирівняти становище на табло німцям вдалося в заключній 10-хвилинці. На правому флангу атаці м'яч потрапив в обличчя гравцю "гірників" Маркосу Сіпріано, що дозволило опоненту увірватися без проблем до штрафної зони українців та прострілити на дальню штангу. Автором голу став Байстер – 1:1.

Додамо, що сьогодні "гірники" проведуть ще один спаринг. Суперником стане датський "Копенгаген".