sevilya-minimalno-peremogla-lester-u-pershiy-gri-1-8-finalu-ligi-chempioniv

"Севілья" мінімально перемогла "Лестер" у першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

• 10880 переглядiв

КИЇВ. 23 лютого. УНН. У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів футболісти іспанської “Севільї” домоглися перемоги над представником АПЛ “Лестером”. Гра пройшла на стадіоні “Рамон Санчес Пісхуан”, повідомляє УНН.

“Севілья” заробила пенальті у дебюті протистояння — після невдалої спроби Хута винести м’яч Морган зніс Корреа в штрафній, і господарі отримали право на пенальті. Проте Корреа не реалізував 11-метровий удар. Причиною став голкіпер “лисів” Каспер Шмейхель.

В середині тайму андалузці домоглися свого і змінили цифри на табло. “Лестер” пропустив типовий “британський” гол. Ескудеро прекрасно вирізав подачу з лівого флангу на дальню штангу, де Сарабія перестрибнув Фухса і ідеально пробив головою в протилежний кут.

“Севілья” не знижувала обертів навіть після забитого м’яча — постійно тиснула, шукаючи шляхи через фланги і через центр. Гості відповідали рідкісними спробами контратакувати — переважно за рахунок закидів на Варді.

Автор нереалізованого пенальті Корреа подвоїв результат, забивши свій перший гол в Лізі чемпіонів у другій частині матчу. Більшу частину роботи виконав Йоветич. Класно обробивши довгий закид, чорногорець увірвався в штрафну, стягнув на себе трьох захисників і віддав м’яч вільному Корреа. Аргентинець сильним ударом в дотик завершив контратаку — 2:0.

Гості знайшли момент для гарної атаки на 73 хвилині, кульмінацією якої став ідеальний простріл Дрінквотера з лівого флангу. Лідер атак “Лестера” Джеймі Варді опинився у потрібний час в потрібному місці, і забив перший гол в Лізі чемпіонів, встановивши остаточний рахунок — 2:1.

Варто зазначити, що “Лестер” не зміг перемогти в основний час вже 9 матчів поспіль.

Додамо, що в паралельній зустрічі “Порту” на власному полі поступився туринському “Ювентусу” 0:2. Голи за “стару синьйору” забили гравці, що вийшли із заміни — Пьяца і Дані Алвес. Португальці починаючи з 27 хвилини грали у меншості — червона картка у пасиві Теллеса.