predstavnik-ukrayini-triumfuvav-na-etapi-kubka-fis-zi-stribkiv-na-lizhakh-z-tramplina

Представник України тріумфував на етапі Кубка “FIS” зі стрибків на лижах з трампліна

• 11012 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Українець Євген Марусяк здобув перемогу на етапі Кубка “FIS” зі стрибків на лижах з трампліна, що проходить у румунському Ришнові. Про це інформує УНН з посиланням на НОК України.

Для 20-річного уродженця Верховини це перша нагорода на змаганнях під егідою Міжнародної федерації лижного спорту. Друге та третє місце посіли господарі змагань, представники Румунії — “срібло” в Ніколая Мітрофана, а “бронза” — в Андрея Фелдорена.

Відзначимо, що у змаганнях, окрім наших представників, брали участь спортсмени з Румунії, Чехії, США та Словаччини.

Додамо також, це всього третя перемога українських стрибунів з трампліна в історії у рамках стартів під егідою “FIS”. До цього у 2011 році наш Віталій Шумбарець вигравав етапи Кубка “FIS”.