plyazhniy-futbol-zbirna-ukrayini-zavoyuvala-peremogu-u-vidbori-na-chs-2021

Пляжний футбол: збірна України завоювала перемогу у відборі на ЧС-2021

• 17090 переглядiв

КИЇВ. 21 червня. УНН. Збірна України з пляжного футболу вдало розпочала відбір до чемпіонату світу-2021, перегрваши національну команду Туреччини, передає УНН з посиланням на Асоціацію пляжного футболу України.

Українці здорово розпочали і до 16-ої хвилини були попереду 4:1 завдяки дублю Олега Зборовського та голам Юрія Щериці і Дмитра Медвідя. Але впродовж наступних десяти хвилин турки змогли зрівняти результат. Наш капітан Ігор Борсук неймовірно красивим ударом боковими ножицями знову вивів вперед “синьо-жовтих”, але ж суперники не здавалися, і ще одного разу зрівняли рахунок — 5:5.

Клас хлопців Миколи Костенка не викликав сумнівів, і у середині третього тайму Олег Зборовський оформив хет-трик, а крапку у поєдинку поставив Дмитро Медвідь, який чітко реалізував штрафний.

Зазначимо, що Україна набрала перші три очки у групі, і завтра зіграє в рамках другого туру проти команди Казахстану.

В інших матчах ігрового дня Німеччина обіграла Данію 8:0, а Білорусь виявилася сильнішою за Польщу — 8:2.