pivzakhisnik-bezus-vidznachivsya-golom-zi-shtrafnogo-v-chempionati-belgiyi

Півзахисник Безус відзначився голом зі штрафного в чемпіонаті Бельгії

• 10563 переглядiв

КИЇВ. 20 квітня. УНН. Український футболіст бельгійського “Сент-Трюйдена” Роман Безус оформив забитий гол у протистоянні внутрішньої першості проти “Беерсхота”, інформує УНН з посиланням на сайт “Сент-Трюйдена”.

Безус почав гру зі стартових хвилин і відкрив рахунок в середині першого тайму. Українець заробив на собі порушення правил і сам виконав штрафний з дальньої дистанції. Півзахисник обманув голкіпера і розвів стража воріт та м’яч по різним кутам, а “Сент-Трюйден” святкував впевнений виграш 3:1.

Зауважимо, що команда Безуса веде боротьбу за путівку в Лігу Європи — на один пункт відстає від “Локерена”.

Додамо, що екс-футболіст “Динамо”, “Ворскли”, “Дніпра” забив втретє у нинішньому сезоні чемпіонату Бельгії із 21 проведеного матчу.