pershiy-match-novogo-sezonu-upl-zavershivsya-nichiyeyu

Перший матч нового сезону УПЛ завершився нічиєю

• 16720 переглядiв

КИЇВ. 24 липня. УНН. У матчі відкриття нового сезону Української Прем'єр-ліги ФК "Львів" приймав "Маріуполь", передає УНН з посиланням на сайт ліги.

Активніше зустріч розпочали гості, які й рахунок відкрили, й уже невдовзі могли його подвоїти. На 9-й хвилині Андрій Кулаков став автором першого м’яча у сезоні, відзначившись із передачі Дмитра Топалова.

“Львів”, однак, зібрався, зумів зрівняти результат (забив Артур Ременяк), відтак кінцівка першої половини гри протікала під його диктовку. Після 15-хвилинної перерви господарі поля ще активніше взялися за справу, тож їхня перевага над суперником виявилася беззаперечною.

Крім того, десь у середині другого тайму став очевидним кращий фізичний тонус львів’ян. “Маріуполь” час від часу дуже гостро контратакував. Але підсумковий рахунок матчу — нічия 1:1.

Вже 24-го липня перший тур чемпіонату продовжиться трьома поєдинками.