olimpik-zdobuv-50-peremogu-v-istoriyi-vistupiv-v-upl

“Олімпік” здобув 50 перемогу в історії виступів в УПЛ

• 10248 переглядiв

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. На стадіоні “Динамо” ім. Лобановського донецький “Олімпік” завдав поразки “Олександрії”, передає УНН з посиланням на пресцентр донецької команди.

Рахунок був відкритий вже на 8-й хвилині матчу: Беніто виявився на ударній позиції по центру воріт метрах в 25-ти, але після його спроби вразити ціль, м’яч рикошетом від захисника відскочив до Шахаба, іранець мав достатньо часу, щоб підробити снаряд під свою забійну “ліву” і не залишив Паньківу шансів — 1:0.

На 25-й хвилині Політило відмінно подав з кутового, після чого Бабогло в боротьбі з Шахабом на дальній штанзі зрізав м’яч у власні ворота — 2:0. Фантастичний перший тайм від команди Климовського завершився реалізованим пенальті від Івана Зотько. Причому в додатковий час гості залишилися у меншості після вилучення Банади.

Після перерви “Олександрія” вдесятьох відіграла два м’ячі — на 62 забив Сітало, а в компенсований час з пенальті відзначився Гречишкін. На більше команду Шарана не вистачило (3:2).

Додамо, звитяга для “Олімпіку” стала 50-ю в історії клубу у виступах в УПЛ — 9 очок і 6-й рядок. “Олександрія” з 8-ма пунктами йде 8-ю.