oleksandriya-obigrala-lviv-u-matchi-z-dvoma-viluchennyami

"Олександрія" обіграла "Львів" у матчі з двома вилученнями

• 9140 переглядiв

КИЇВ. 14 квітня. УНН. Матч 24 туру чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 серед команд верхньої шістки ПФК “Львів” — ФК “Олександрія” завершився з рахунком 1:2. Про це інформує УНН з посиланням на сайт колективів.

Не дуже багатий подіями перший тайм можна пояснити взаємною обережністю обох команд: “Львів” був обережний, оскільки цей поєдинок став дебютним для Тараса Гребенюка в якості наставника, натомість “Олександрія” взяла на озброєння таку манеру, оскільки це її звичний стиль, тим паче для ігор на виїзді. Однак по перерві ситуація на полі кардинально змінилася.

В дебюті другого тайму пройшла атака олександрійців. Артем Полярус протягнув м’яч по лівому флангу, зробив передачу на Кирила Ковальця, той прийняв м’яч на груди і з ходу пробив, але вище воріт. Той же Кирило Ковалець пройшов правим флангом, обійшов кількох захисників суперника, зробив передачу на Дмитра Шастала, той легенько відкинув м’яч назад і набігаючий Артем Полярус розстріляв ворота Бандури — 0:1.

На 58 хвилині команда Володимира Шарана забила другий м’яч. Лучкевич на підборі після кутового потужним ударом з 15 метрів вразив самісіньку дев’ятку воріт Бандури. Голкіпер “Львова” не мав жодних шансів врятувати свою команду у цьому моменті.

Єдиний гол львів’яни забили у другій частині заключної 45-хвилинки. Бруно практично з одинадцяти метрів з-під Антона Шендріка низом надіслав м’яч у ворота Юрія Паньківа.

Примітно, що господарі догравали поєдинок вдев’ятером через вилучення Ліпе (73 хв) і Приймак (90 + 4).

Зауважимо, що завдяки цій перемозі “Олександрія” ще більше відірвалися від своїх найближчих переслідувачів — “Маріуполя” і “Зорі”, до 11 і 12 очок.