napadnik-dinamo-oformiv-dubl-u-poyedinku-chempionatu-ispaniyi

Нападник "Динамо" оформив дубль у поєдинку чемпіонату Іспанії

• 14413 переглядiв

КИЇВ. 11 січня. УНН. Іспанський нападник київського "Динамо" Фран Соль, який на правах оренди захищає кольори "Тенеріфе", забив два голи "Картахені" в домашньому матчі 21-го туру іспанської Сегунди, передає УНН з посиланням на сайт "Тенеріфе".

На 13 хвилині досвідчений нападник відкрив рахунок ударом з 11-метрової точки попри те, що голкіпер вгадав політ м’яча. Також Соль забив на 74 хвилині, коли оборонець “Картахени” впав у власній карній зоні, давши змогу пробити Солю під поперечину — 3:0.

“Тенеріфе” займає 16-е місце в турнірній таблиці Сегунди. Наступний матч команда Соля проведе 16 січня проти “Вільярреала” в 1/16 фіналу Кубка Іспанії.

Варто зазначити, що Соль провів 17 матчів в Сегунді за “Тенеріфе”. На рахунку 28-річного іспанця п’ять голів і одна результативна передача, що дозволяє йому поділяти 12 і 13 місця в списку бомбардирів чемпіонату.