mbk-mikolayiv-na-viyizdi-rozgromiv-bk-volinbasket

МБК "Миколаїв" на виїзді розгромив БК "Волиньбаскет"

• 16510 переглядiв

МИКОЛАЇВ-КИЇВ. 3 березня. УНН. МБК "Миколаїв" в рамках розіграшу баскетбольної Суперліги на виїзді розгромив БК "Волиньбаскет". Про це повідомляє кореспондент УНН.

Сьогодні у прСьогодні у пр{mceTypograf-selection-start}иміщенні луцької ОДЮСШ місцевий БК “Волиньбаскет” приймав МБК “Миколаїв”. Із самого початку гри гості продемонстрували більшу активність та прагнення перемогти і як результат не програли жодної чверті.

Так, перша чверть завершилася із рахунком 19:23, а друга — 20:23 на користь “корабелів”.

Після великої перерви миколаївці продовжили тиснути на суперника і нарощували свою перевагу. У третьому періоді гравці “Миколаєва” заробили на 12 очок більше за суперника (16:28), а а заключній чверті на 11 очок (20:31).

В результаті БК “Волиньбаскет” вдома розгромно програв МБК “Миколаїв” із загальним рахунком 75:105.

Найкращим гравцем матчу став миколаєвець О.Онуфрієв із 23 очками. Кращий результат у господарів показав М.Дейна, який заробив 20 очок.

Нагадаємо, 19 лютого, у спортивній школі “Надія” МБК “Миколаїв” приймав харківський БК “Політехнік” в рамках баскетбольної Суперліги України.