len-proviv-pershiy-ofitsiyniy-poyedinok-u-skladi-atlanti-khoks

Лень провів перший офіційний поєдинок у складі "Атланти Хокс"

• 6344 переглядiв

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. У стартовому поєдинку регулярного чемпіонату НБА для "Атланти Хокс" клуб українського центрового Олексія Леня на виїзді протистояв "Нью-Йорк Нікс", передає кореспондент УНН.

Вдалим стартом у зустрічі відзначився, як Олексій Лень так і його команда загалом. Центровий двічі забив з-під кільця, а "яструби" повели 10:2. Одразу у відповідь "Хокс" отримали 12 пропущених очок без відповіді і після цього господарі пішли у затяжний спурт та святкували впевнену звитягу 126:107.

Примітно, що "Атланта" примудрилася пропустити за окремо взяту другу чверть одразу 49 очок.

За 21:27 хвилини проведені на майданчику наш центровий набрав 7 очок (3/4 двоочкові, 0/2 триочкові, 1/2 штрафні), при 4 підбираннях, 2 передачах і 1 блок-шоту та відзначився 4 фолами.

Додамо, що за "Нікс" 31 бал здобув Тім Хардевей-молодший, 21 пункт у Таурона Прінца із "Атланти".