gk-galichanka-peremig-u-pershiy-gri-1-8-finalu-yevropeyskogo-kubka

ГК "Галичанка" переміг у першій грі 1/8 фіналу Європейського Кубка

• 15968 переглядiв

КИЇВ. 17 січня. УНН. Львівська "Галичанка" зуміла переломити хід подій після невдалого першого тайму та перемогла білоруський "Вікторія-Бєрєстіє" у першому матчі протистояння в 1/8-й фіналу Європейського Кубка. Про це інформує Федерація гандболу України, передає УНН.

Команда Віталія Андронова програвала 4 м'ячі (14:18) за підсумками першої половини, але у другій частині гри вирвалась уперед.

Закинувши 11 м'ячів, найбільш результативною у складі чемпіонок України стала права крайня Діана Дмитришин. У воротах надійністю виблиснула Марія Гладун, яка зробила 19 сейвів.

"Вікторія-Бєрстіє", що мала у заявці 9 польових гравців, на 5 менше ніж у суперниць, відпустила "Галичанку" в рахунку на останніх хвилинах – 26:32. По 5 голів у складі білорусок закинули Ірина Шинкарук та Анастасія Сивуха.

Примітно, що повторний матч відбудеться також у Львові 17 січня.