fk-oleksandriya-zaznav-drugoyi-pospil-porazki-v-chempionati-ukrayini

ФК “Олександрія” зазнав другої поспіль поразки в чемпіонаті України

• 18094 переглядiв

КИЇВ. 30 листопада. УНН. На КСК “Ніка” пройшов матч 16 туру чемпіонату України з футболу сезону 2021/2022 років — “Олександрія” приймала “Зорю”, повідомляє УНН з посиланням на сайт “Олександрії”.

Заволодівши ініціативою з перших хвилин поєдинку підопічні Віктора Скрипника практично закрили господарів біля власного штрафного майданчику, нав’язуючи свій футбол. Олег Білик неодноразово рятував команду, але швидкий гол все-таки стався.

На 17 хвилині, після передачі з флангу, Імереков влучно пробив у кут воріт, ставши автором єдиного, вирішального голу в цьому поєдинку.

У другому таймі містяни, звісно, спробували нав’язати свою гру, і, в принципі, гості були не проти граючи другим номером, але напівмоменти у виконанні “Олександрії” бажали кращого. Найреальніший шанс зрівняти рахунок втратив Андрій Цуріков. На 69-й хвилині він пробив з вигідної позиції, але мимо воріт.

На 83 хвилині після подачі Юрія Копини, який щойно вийшов на заміну, ніхто з наших гравців не зумів замкнути цю передачу.

Вже в доданий арбітринею час Клаудіо Спінеллі зробив простріл з флангу, який не зумів замкнути Володимир Одарюк — 0:1.

“Зоря” набрала 32 пункти і вийшла на четвертий рядок. “Олександрія” сьома — 23.