fk-dnipro-zaznav-domashnoyi-porazki-vid-shakhtarya

ФК "Дніпро" зазнав домашньої поразки від "Шахтаря"

• 10243 переглядiв

КИЇВ. 28 листопада. УНН. У 16-му турі української Прем’єр-ліги лідер чемпіонату “Шахтар” у гостях зустрівся з “Дніпром”. Про це повідомляє прес-служба “помаранчево-чорних”, передає УНН.

Протистояння завершилося з результатом 2:0 на користь “гірників”, а обидва взяття воріт відбулися в період з 36 по 39 хвилини.

Спочатку відзначився Віктор Коваленко, який після розіграшу кутового у виконанні Ярослава Ракицького головою відправив м’яч у ворота дніпрян. Згодом Едуардо на 39-й хвилині обікрав захисника господарів Влада й видав ідеальний пас на В.Коваленка, що набігав по центру, котрий оформив дубль.

Відзначимо, що “Шахтар” зберіг 8-очкову перевагу над “Динамо” — 44 пункти та 1 місце. “Дніпро” з 8 балами на 11-й сходинці.

Нагадаємо, що наступний матч “Шахтар” проведе 30 листопада в Кубку України. В 1/4 фіналу “гірники” гратимуть у гостях із “Полтавою”.