dva-slem-danki-mikhaylyuka-dopomogli-detroytu-obigrati-klivlend

Два слем-данки Михайлюка допомогли "Детройту" обіграти "Клівленд"

• 9498 переглядiв

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. У черговому передсезонному поєдинку НБА "Детройт Пістонс" українця Святослава Михайлюка приймав "Клівленд Кавальєрс", передає кореспондент УНН.

"Пістонс", які проводили матч без головного зіркового гравця Блейка Гріфіна, відстали від опонентів за підсумками стартової чверті (23:30) та другої (49:59).

Наприкінці зустрічі господарям вдалося вийти вперед завдяки слем-данку від Михайлюка, який додав м'яч згори після промаху партнера. Як наслідок звитяга "поршнів" 109:105.

Відзначимо, що уродженець Черкас провів на паркеті 9:52 хвилини за які оформив два слем-данки (2/2 двоочокові, 0/2 триочкові), здійснив 1 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення.

Додамо, в активі "Пістонс" дві перемоги в трьох баталіях передсезонного турніру.