dva-goli-v-kintsivtsi-podaruvali-oleksandriyi-nichiyu-proti-sent-etyenu

Два голи в кінцівці подарували "Олександрії" нічию проти "Сент-Етьєну"

• 7681 переглядiв

КИЇВ. 9 листопада. УНН. Другий учасник від України – "Олександрія", провів поєдинок четвертого туру групового етапу Ліги Європи, повідомляє УНН.

У домашньому протистоянні із французьким “Сент-Етьєном” на “Арені Львів” гості заволоділи лідерством на табло. У середині тайму Хазрі відкрив рахунок завдяки точному ударові з пенальті. На 72 хвилині швидкий випад французів обернувся точною спробою Камара.

Однак “олександрійці” продемонстрували бійцівський характер — після серії рикошетів Безбородько забив з близької відстані (84 хв). В компенсований час вихід з рамки воріт Рюффьє обернувся пострілом майже у верхній кут воріт Задераки — 2:2.

Зазначимо, обидва колективи набрали по 3 бали і поділяють 3-4 місця в квартеті І.

Нагадаємо, що у третьому турі суперники поділили очки у Франції — 1:1.