dubl-verbicha-dopomig-dinamo-rozgromiti-veres

Дубль Вербича допоміг "Динамо" розгромити "Верес"

• 17635 переглядiв

КИЇВ. 4 грудня. УНН. Недільна частина 17 туру Української Прем'єр-ліги стартувала матчем за участі середняка турнірної таблиці "Вереса", а також одного з лідерів - київського "Динамо", повідомляє кореспондент УНН.

Рахунок у матчі був відкритим в середині тайму, а саме на 21 хвилині. Віктор Циганков виявився автором результативної передачі з якої відзначився Беньямін Вербич.

Багатим на події виявилися перші 20 хвилин другої половини тайму, які і вирішили долю баталії: Циганков не реалізував пенальті, але виправився на 65 хвилині, а перед цим забивав вдруге Вербич (3:0).

Примітно, що з 87 хвилини господарі догравали у меншості через вилучення Немчанінова.

"Динамо" наздогнало "Шахтар" у таблиці – по 44 очки. "Верес" має тільки 22 бали.