dinamo-zaznalo-minimalnoyi-porazki-vid-klubu-ispanskoyi-la-ligi

“Динамо” зазнало мінімальної поразки від клубу іспанської Ла Ліги

• 14537 переглядiв

КИЇВ. 21 липня. УНН. Київське “Динамо” провело черговий спаринг на другому підготовчому зборі у Швейцарії. Цього разу у місті Вінтертур “біло-сині” зустрілися з 10-ю командою минулого сезону іспанської Ла Ліги та фіналістом Кубка Іспанії — “Атлетиком” з Більбао, передає УНН з посиланням на прес-службу “біло-синіх”.

Перший тайм суперники приділили розвідці, майже не загрожуючи воротам один одного. На другу половину зустрічі наставники обох команд випустили повністю оновлені склади. Темп гри підвищився і команди почали діяти активніше.

Кінцівка поєдинку пройшла за переваги “Динамо” — кияни володіли м’ячем на половині поля суперників, прагнучи зрівняти рахунок, однак вийти з-під організованого тиску іспанців команді не вдалося. У підсумку — 1:0 на користь колективу з Більбао. Єдиний гол на 77 хвилині забив Іньякі Вільямс.

Вже 21-го липня “динамівці” перебазуються до Австрії, де проведуть ще два спаринги — проти берлінського “Уніона” (23 липня) та “Вільярреала” (26 липня).