dinamo-vtratilo-peremogu-u-gri-ligi-yevropi-proti-fk-yablonets

"Динамо" втратило перемогу у грі Ліги Європи проти ФК "Яблонець"

• 12315 переглядiв

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Київське “Динамо” вдруге у розіграші Ліги Європи не змогло здобути перемоги у грі групового етапу із чеським ФК “Яблонець”, передає кореспондент УНН.

Команда Хацкевича оформила вдалий початок баталії. Спочатку проникаючий пас Буяльського вивів на побачення з воротарем чехів Морозюка. Микола боковим зором побачив підключення Віктора Циганкова і віддав йому м’яч. Капітан проштовхнув його у сітку. Далі захисник “Яблонеця” подарував м’яч Гармашу біля своєї штрафної, і півзахисник поклав “круглого” у нижній кут — 0:2.

Втрата захисника Давіда Горовки після подачі з кутового, призвела до голу чехів — 1:2.

На 67 хвилині напівподача з правого флангу від Морозюка закінчилася влучанням в поперечину чехів. Не використавши свій шанс, “динамівці” пропустили на 81 хвилині. Втрата м’яча на власній половині Піварича дозволила відзначитися Травніку — 2:2.

Примітно, що у складі чеського колективу 115 матч у єврокубках провів екс-футболіст “Шахтаря” Томаш Хюбшман.

Зауважимо, що “Динамо” в першій грі ЛЄ також вигравали 2:1, але пропустили в кінці проти “Астани”.

Додамо, що кияни мають 2 очки і займають лише третє місце в квартеті, після “Астани” (4) і “Ренна” (3).